tel. 531 690 548   tel.
e-mail: info@axio.pl
Krzesło obrotowe laboratoryjne - poliuretanowe - KPU01-A1 Zobacz większe

Krzesło laboratoryjne - KPU01-A1

KPU01-A1

Nowy produkt

Przemysłowe krzesło obrotowe o zakresie regulacji wysokości siedziska 45-58cm, jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na większość laboratoryjnych roztworów kwasów i zasad. Wszystko to dzięki właściwościom poliuretanu antypoślizgowego - materiału z którego wykonano siedzisko i oparcie.

Więcej szczegółów

130 Przedmioty

399,75 zł
brutto
325,00 zł
netto

Więcej informacji

Więcej Informacji

Krzesło obrotowe z siedziskiem i oparciem wykonanym z antypoślizgowego poliuretanu, zapewnia to odporność przy kontakcie z roztworami kwasów, zasad oraz środkami dezynfekującymi. Jego podwyższona wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz to że nie chłonie wody sprawiają, iż można z niego korzystać w wielu miejscach pracy. Możliwość regulacji wysokości oraz kąta odchylenia oparcia umożliwia mechanizm CPT a pneumatyczny podnośnik zapewnia swobodną płynną regulację wysokości całego krzesła obrotowego. Dostosowanie krzesła do pracy przy wyznaczonym stanowisku jest proste i wymaga niewielkiego wysiłku. Zaletą jest również trwała podstawa z kółkami przeznaczonymi do powierzchni twardych takich jak: panele podłogowe, wykładziny obiektowe, gres itp.. Laboratorium, magazyn, stanowisko kasowe, hala przemysłowa to tylko niektóre z wielu miejsc, w których to krzesło dobrze się sprawdza. Dostępne w kolorze czarnym. Krzesło laboratoryjne posiada atest badań wytrzymałościowych.

Nowoczesne krzesło laboratoryjne pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała podczas godzin spędzanych w pracy, co przekłada się na mniejsze zmęczenie oraz większą efektywność działania. Dzięki kółkom zapewnia mobilność oraz łatwość przemieszczania się pomiędzy stanowiskami. Ergonomiczna i wytrzymała konstrukcja sprawia, że sprzęt doskonale sprawdza się nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Może być używany w środowisku, gdzie korzysta się z chemikaliów oraz innych substancji przemysłowych.

Podstawa:
 • Podstawa poliamidowa wzmacniana włóknem szklanym o średnicy 60 cm,
 • Kółka do powierzchni twardych (nieniszczące powierzchni),
Siedzisko i oparcie:
 • Zakres regulacji siedziska 45 – 58 cm (+/- 1 cm),
 • Regulacja wysokości za pomocą podnośnika pneumatycznego o skoku 13 cm,
 • Siedzisko - 46 cm x 42 cm (szer. x gł.),
 • Oparcie - 41 cm x 31 cm (szer. x wys.),
 • Siedzisko i oparcie pokryte pianką poliuretanową integralną (kolor czarny),
 • Mechanizm CPT – regulacja położenia oparcia względem siedziska,
 • Odporne na czynniki chemiczne, promieniowanie UV,
 • Odporne na uszkodzenia mechaniczne,
 • Łatwe do utrzymania w czystości i odporne na środki dezynfekujące,