tel. 531 690 548   tel.
e-mail: info@axio.pl

Hokery / Stołki Jest 7 produktów.

Wygodne i dobre dla zdrowia

Zastosowanie wyprofilowania na lędźwie to podstawowa cecha odróżniająca hokery od zwykłych taboretów. Służy ono jako dodatkowe wsparcie dla pleców, które po kilku godzinach w nienaturalnej pozycji mogą dawać o sobie znać trudnym do zniesienia bólem. Prezentowane w naszej ofercie stołki z poliuretanu często spotkać można w laboratoriach i warsztatach, jako dodatkowe wyposażenie stanowisk pracy. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie często zmienia się pozycję z siedzącej na stojącą. Jak wszystkie prezentowane w naszej ofercie modele krzeseł, również i hokery obrotowe posiadają wygodną regulację siedzenia, dzięki czemu z łatwością dopasować można je do wysokości blatu roboczego. Wybrane modele posiadają również podnóżek, który będzie dodatkowym oparciem dla stóp.

Taborety obrotowe, ruchome, stałe...

Taborety hoker, które oferujemy są dostępne w wielu formach i wersjach. Niektóre modele są zamocowane na obrotowych kółkach. Dzięki temu można je łatwo i cicho przemieszczać z miejsca na miejsce. Będą idealne dla osób, które potrzebują ruchomego krzesła. Inne modele taboretów są osadzone na stalowej, chromowanej, wieloramiennej podstawie zakończonej stopkami antypoślizgowymi. Zarówno ruchome, jak i nieruchome krzesła są bardzo wygodne, stabilne i bezpieczne dla kręgosłupa.

Wytrzymałość i higiena

Krzesła hokery są często wykorzystywane w warsztatach czy na halach produkcyjnych. Dlatego tak ważne jest, by były nie tylko wygodne, ale też bardzo wytrzymałe na zniszczenia mechaniczne i działanie środków chemicznych. Siedzenie jest wykonane z antypoślizgowego poliuretanu. Łatwo je czyścić i dezynfekować. Dzięki temu nasze taborety mogą być stosowane nawet w laboratoriach i innych miejscach, w których zachowanie nienagannej czystości jest wymagane.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jednym z niebezpiecznych nawyków w trakcie siedzenia jest bujanie się na krześle. Dzięki specyficznej konstrukcji i wytrzymałemu stelażowi nasze krzesła hokery skutecznie uniemożliwiają przechylanie się, a dodatkowo posiadają również antypoślizgowe zabezpieczenia na nóżkach, dzięki którym nie tracą stabilności. Bezpieczeństwo oraz dostosowanie do potrzeb użytkowników to główne punkty, na których skupiamy się jako producent.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów