tel. 531 690 548   tel.
e-mail: info@axio.pl

Taborety tapicerowane Jest 5 produktów.

Siedziska dla specjalistów

Ze względu na komfort użytkowania popularne są w laboratoriach, gabinetach lekarskich, przychodniach i innych placówkach medycznych. Prezentowane w naszej ofercie, nowoczesne taborety tapicerowane są pokryte łatwo zmywalną tkaniną. Można codziennie je odkażać i myć. Dzięki odpowiedniemu składowi i fakturze materiału, środki chemiczne dotrą do każdego, nawet najmniejszego skrawka i zabiją wszystkie bakterie, wirusy i drobnoustroje. Jednocześnie tapicerka na siedziskach jest odporna na promieniowanie UV oraz uszkodzenia i odbarwienia, które potencjalnie mogą wywołać środki dezynfekujące. Dzięki temu utrzymanie taboretów w czystości i dobrym stanie technicznym nie stanowi problemu. Jest to szczególnie ważne w laboratoriach i gabinetach lekarskich, gdzie sterylne warunki pracy są absolutnie niezbędne.

Wybór dla każdego

Produkując siedziska tapicerowane przykładamy wagę do tego, by nasz asortyment był różnorodny, tak aby każdy specjalista mógł wybrać produkt odpowiedni dla siebie. Proponujemy taborety obrotowe z opcją regulowania wysokości. Nasze siedziska mają różne parametry minimalnej i maksymalnej wysokości. Są dostępne w różnych kolorach i mają różne zastosowanie: niektóre będą idealnie sprawdzać się w warsztatach, inne w gabinetach, w których pacjentami są dzieci.

Praktyczne i estetyczne taborety tapicerowane

W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów, które zostały wyprodukowane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu mogą pełnić swoją funkcję przez bardzo długi czas, a do tego świetnie się prezentują. Dostępne są taborety w uniwersalnym, czarnym kolorze, jak i modele czerwone czy niebieskie, dzięki czemu z łatwością można dobrać taki, których wpasuje się w aranżację danego pomieszczenia. Idealnie sprawdzają się w różnego rodzaju miejscach, zarówno gabinetach, jak i warsztatach czy na liniach produkcyjnych.

Jakość w dobrej cenie

Lekkość konstrukcji, mobilność oraz możliwość płynnej regulacji wysokości siedzenia z pewnością doceni każdy użytkownik. Dzięki wypełnieniu z pianki poliuretanowej miękki taboret zapewni nie tylko komfort pracy, ale również pozwoli zachować właściwą sylwetkę, co dla zdrowego kręgosłupa ma priorytetowe znaczenie. W ofercie posiadamy zarówno modele z podnóżkiem jak i bez, wyposażone w kółeczka lub antypoślizgowe nóżki. Kolor obicia można wybrać spośród kilku dostępnych opcji.

Jako doświadczony producent taboretów dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych produktów, ale również o możliwie szybką realizację każdego zlecenia.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów