tel. 531 690 548   tel. 609 480 527
e-mail: info@lenmet.pl

Taborety laboratoryjne Jest 7 produktów.

Znajduje szczególne zastosowanie jako dodatkowe wyposażenie laboratoriów, warsztatów, placówek medycznych, salonów fryzjerskich oraz wszelkiego rodzaju zakładów przemysłowych. Oferowany przez nas taboret obrotowy na kółkach zapewnia komfort użytkowania i niezwykłą mobilność pracy, która ułatwi wykonywanie wielu codziennych czynności.
Taborety obrotowe firmy Lenmet to bogata gama modeli o wszechstronnym zastosowaniu. Do ich produkcji użyto materiałów, które zapewniają nie tylko wygodę użytkowania, ale i niezwykłą wytrzymałość. Siedziska wypełnione są pianką poliuretanową o podwyższonej wytrzymałości na wpływ promieniowania UV, działanie środków chemicznych, a także uszkodzenia mechaniczne. Dodatkową zaletą użytego materiału obiciowego jest łatwość w utrzymaniu w czystości. Nasze produkty to nie tylko wyjątkowe walory użytkowe, ale i estetyczne.
Prezentowane taborety laboratoryjne, warsztatowe i inne posiadają atest badań wytrzymałościowych. Dlatego bez obaw mogą być stosowane jako wyposażenie stanowisk pracy we wszelkiego rodzaju branżach przemysłowych.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Taboret obrotowy laboratoryjny z płynnym zakresem regulacji 42-55cm. Poliuretanowe profilowane siedzisko jest odporne na wpływ czynników chemicznych a przy tym łatwe do utrzymania w czystości, nie chłonie wody. 

  141,45 zł
  141,45 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taboret obrotowy laboratoryjno-przemysłowy z płynnym zakresem regulacji 42-55cm. Siedzisko odporne na wpływ czynników chemicznych, łatwe do utrzymania w czystości, nie chłonie wody, wykonano je z poliuretanu integralnego. Podstawa chromowana na kółkach do powierzchni twardych.  

  190,65 zł
  190,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taboret obrotowy laboratoryjny z płynnym zakresem regulacji 42-55cm. Siedzisko z pianki poliuretanowej odporne działanie szkodliwych czynników chemicznych, uszkodzenia mechaniczne. Podstawa chromowana na kółkach nierysujących powierzchni. Taboret jest łatwy do utrzymania w czystości. 

  202,95 zł
  202,95 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wysoki laboratoryjno-warsztatowy taboret obrotowy z podnóżkiem. Zakres regulacji siedziska 56-69cm. Chromowany podnóżek umieszczony na stałej wysokości od podłoża. Wykonane z miękkiego poliuretanu antypoślizgowego profilowane siedzisko jest odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości.

  209,10 zł
  209,10 zł W magazynie
  W magazynie
 • Laboratoryjny taboret obrotowy z podnóżkiem regulowanym. Płynna regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm możliwa jest dzięki zastosowaniu podnośnika pneumatycznego. Siedzisko taboretu obrotowego wykonane z poliuretanowe jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

  233,70 zł
  233,70 zł W magazynie
  W magazynie
 • Obrotowy taboret laboratoryjny z podnóżkiem regulowanym. Podnośnik pneumatyczny daje możliwość płynnej regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm. Chromowane powierzchnie taboretu są łatwe do utrzymania w czystości tak jak poliuretanowe siedzisko które charakteryzuje się odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

  270,60 zł
  270,60 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taboret laboratoryjny z podnóżkiem regulowanym. Płynna regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm za pomocą podnośnika pneumatycznego. Taboret jest łatwy do utrzymania w czystości, dzięki chromowanym powierzchniom konstrukcji oraz siedzisku odpornym na środki dezynfekujące.

  282,90 zł
  282,90 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów