tel. 531 690 548   tel.
e-mail: info@axio.pl

Taborety laboratoryjne Jest 8 produktów.

Specjalistyczne wyposażenie

Znajduje szczególne zastosowanie jako dodatkowe wyposażenie laboratoriów, warsztatów, placówek medycznych, salonów fryzjerskich oraz wszelkiego rodzaju zakładów przemysłowych. Oferowany przez nas taboret obrotowy na kółkach zapewnia komfort użytkowania i niezwykłą mobilność pracy, która ułatwi wykonywanie wielu codziennych czynności.

Mocne materiały

Taborety obrotowe na kółkach firmy Lenmet to bogata gama modeli o wszechstronnym zastosowaniu. Do ich produkcji użyto materiałów, które zapewniają nie tylko wygodę użytkowania, ale i niezwykłą wytrzymałość. Siedziska wykonane są z pianki poliuretanowej, odpornej działanie środków chemicznych, wpływ promieniowania UV a także uszkodzenia mechaniczne. Dodatkową zaletą użytego materiału obiciowego jest łatwość w utrzymaniu w czystości. Nasze produkty to nie tylko wyjątkowe walory użytkowe, ale i estetyczne.

Dostosowanie do warunków medycznych

Gabinety medyczne oraz laboratoria wymagają specjalistycznego sprzętu, który spełnia wszystkie normy. Muszą być zbudowane tak, aby można je było regularnie dezynfekować. Dlatego taborety medyczne i laboratoryjne powinny mieć łatwy dostęp do każdego elementu. Ważne jest też, aby ich materiał nie niszczył się przy codziennym kontakcie z silną chemią. Równie istotna jest wygoda pacjenta, medyka lub pracownika laboratorium: zadbaliśmy o to, by każdy taboret na kółkach miał regulowaną wysokość i by był obrotowy, co ułatwia pracę i pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy.

Praktyczne rozwiązania i wygoda podczas pracy

Wszystkie dostępne taborety zostały wyprodukowane z wysoką dbałością o detale. Dzięki temu mogą pełnić swoją funkcję przez długi czas, sprawdzając się w różnego rodzaju miejscach pracy, gabinetach, na liniach produkcyjnych i nie tylko. Zależnie do potrzeb, można zdecydować się na model niższy lub wyższy ze specjalnym podnóżkiem, który pozwala przyjęcie wygodnej pozycji. Każdy z dostępnych taboretów posiada możliwość regulacji wysokości.

Komfort

Dbamy też o inne aspekty zapewniające komfort: dzięki kółkom wysokiej jakości, przemieszczanie się i obracanie jest bardzo ciche i płynne. Niektórzy w swoich miejscach pracy preferują siedziska z podnóżkiem, więc przygotowaliśmy też takie modele. Można wybierać spośród wersji z regulowanych podnóżkiem lub takim o stałej wysokości.

Atesty

Prezentowane taborety laboratoryjne, warsztatowe i inne posiadają atest badań wytrzymałościowych. Dlatego bez obaw mogą być stosowane jako wyposażenie stanowisk pracy we wszelkiego rodzaju branżach przemysłowych.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Taboret obrotowy laboratoryjny z płynnym zakresem regulacji 42-55cm. Poliuretanowe profilowane siedzisko jest odporne na wpływ czynników chemicznych a przy tym łatwe do utrzymania w czystości, nie chłonie wody. 

  246,00 zł
  246,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taboret obrotowy laboratoryjno-przemysłowy z płynnym zakresem regulacji 42-55cm. Siedzisko odporne na wpływ czynników chemicznych, łatwe do utrzymania w czystości, nie chłonie wody, wykonano je z poliuretanu integralnego. Podstawa chromowana na kółkach do powierzchni twardych.  

  289,05 zł
  289,05 zł W magazynie
  W magazynie
 • Laboratoryjny taboret obrotowy wysoki. Regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm możliwa dzięki zastosowaniu siłownika pneumatycznego. Wykonane z poliuretanu siedzisko jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

  295,20 zł
  295,20 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taboret obrotowy laboratoryjny z płynnym zakresem regulacji 42-55cm. Siedzisko z pianki poliuretanowej odporne działanie szkodliwych czynników chemicznych, uszkodzenia mechaniczne. Podstawa chromowana na kółkach nierysujących powierzchni. Taboret jest łatwy do utrzymania w czystości. 

  301,35 zł
  301,35 zł W magazynie
  W magazynie
 • Laboratoryjny taboret obrotowy z podnóżkiem regulowanym. Płynna regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm możliwa jest dzięki zastosowaniu podnośnika pneumatycznego. Siedzisko taboretu obrotowego wykonane z poliuretanowe jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

  356,70 zł
  356,70 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wysoki laboratoryjno-warsztatowy taboret obrotowy z podnóżkiem. Zakres regulacji siedziska 56-69cm. Chromowany podnóżek umieszczony na stałej wysokości od podłoża. Wykonane z miękkiego poliuretanu antypoślizgowego profilowane siedzisko jest odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości.

  369,00 zł
  369,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Obrotowy taboret laboratoryjny z podnóżkiem regulowanym. Podnośnik pneumatyczny daje możliwość płynnej regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm. Chromowane powierzchnie taboretu są łatwe do utrzymania w czystości tak jak poliuretanowe siedzisko które charakteryzuje się odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

  393,60 zł
  393,60 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taboret laboratoryjny z podnóżkiem regulowanym. Płynna regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm za pomocą podnośnika pneumatycznego. Taboret jest łatwy do utrzymania w czystości, dzięki chromowanym powierzchniom konstrukcji oraz siedzisku odpornym na środki dezynfekujące.

  405,90 zł
  405,90 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów