tel. 531 690 548   tel. 609 480 527
e-mail: info@lenmet.pl

Krzesła warsztatowe Jest 5 produktów.

Duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia sprawia, ze prezentowane w naszym sklepie krzesła warsztatowe doskonale sprawdzą się w pracowni krawieckiej, poligraficznej lub lakierni samochodowej. Ich obicia oraz siedzenia są wykonane z lakierowanej sklejki profilowanej w kolorze buku, która nie tylko jest prosta do utrzymania w czystości i nie chłonie wilgoci, ale również eliminuje zagrożenie wbicia się ostrych elementów, takich jak na przykład igły. Dzięki możliwości regulacji wysokość krzesła sklejkowego dopasować można do warunków stanowiska pracy, co będzie dużą ulgą dla pleców użytkownika. W ofercie naszej firmy znalazły się modele osadzone zarówno na zapobiegających ślizganiu się nóżkach jak i na kółeczkach, umożliwiających przemieszczanie się, bez konieczności wstawania. Posiadamy również wysokie krzesła obrotowe z podnóżkiem oraz wersje ze zwiększającymi komfort podłokietnikami. Dzięki wykorzystaniu wytrzymałych materiałów proponowane przez nas siedzenia swoja funkcję będą mogły pełnić przez wiele lat.

Praktyczne rozwiązanie

Krzesła warsztatowe muszą być, przede wszystkim, praktyczne, trwałe i zapewniać komfort podczas wielogodzinnej pracy. Doskonale to rozumiemy, dlatego projektujemy nasze produkty w taki sposób, by były w stanie sprostać wymaganiom warsztatów różnego typu. W asortymencie posiadamy modele obrotowe i wyposażone w kółka, pozwalające na swobodne poruszanie się przy stanowisku. Materiały, z których zostały wykonane są bardzo trwałe i zapewniają wysoki komfort pracy. Dostępne są zarówno niższe krzesła, jak i wyższe, wyposażone w wygodny podnóżek.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Warsztatowe krzesło obrotowe z możliwością płynnej regulację siedziska w zakresie 41-54cm. Siedzisko i oparcie wykonane jest z lakierowanej sklejki profilowanej w kolorze buku, materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.

  233,70 zł
  233,70 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowe krzesło obrotowe z siedziskiem i oparciem z profilowanej sklejki. Płynna regulacja siedziska w zakresie 41-54cm. Lakierowana sklejka w kolorze buku, to materiał łatwy do utrzymania w czystości, nie chłonie wody oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne.

  282,90 zł
  282,90 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowe krzesło obrotowe z podnóżkiem o zakresie regulacji siedziska 54-67cm. Podnóżek ze względu na konstrukcję krzesła znajduje się na stałej wysokości od podłoża. Krzesło jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Siedzisko wykonano z profilowanej sklejki w kolorze buku.

  301,35 zł
  301,35 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowe krzesło obrotowe wysokie z podnóżkiem o zakresie regulacji siedziska 54-67cm. Podnóżek ze względu na konstrukcję krzesła znajduje się na stałej wysokości od podłoża. Krzesło jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Siedzisko wykonano z profilowanej sklejki w kolorze buku.

  313,65 zł
  313,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wysokie krzesło obrotowe z podnóżkiem do warsztatu. Zakres regulacji siedziska wynosi 54-79cm. Położenie podnóżka można regulować wzdłuż osi pionowej. Lakierowana sklejka profilowana sprawia, że Krzesło jest łatwe do utrzymania w czystości, odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie chłonie wody.

  325,95 zł
  325,95 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów