tel. 531 690 548   tel. 609 480 527
e-mail: info@lenmet.pl

Taborety warsztatowe Jest 5 produktów.

Wyposażenie zakładów

Podczas kompletowania wyposażenia niektórych pomieszczeń, bardziej niż na walor wizualny, uwagę zwrócić należy na funkcjonalność i praktyczność. Obrotowy taboret warsztatowy jest niezbędnym elementem w każdym zakładzie i fabryce. Zazwyczaj pracownicy spędzają całe godziny w pozycji siedzącej, więc priorytetem jest dla nas zaprojektowanie ergonomicznych mebli. Dzięki starannemu wykonaniu, łatwo zachować prawidłową postawę, co przekłada się na dobrą kondycję kręgosłupa.

Wytrzymałość i trwałość

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy obrotowe taborety warsztatowe na kółkach. Ich siedziska są wykonane z lakierowanej sklejki lub drewna klejonego. Starannie wybrane przez nas materiały są odporne są na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie toksycznych chemikaliów. Dodatkowo skutecznie opierają się działaniu wilgoci oraz promieniowania UV.

Obrotowe siedzisko warsztatowe świetnie sprawdzi się w fabrykach i trudnych warunkach przemysłowych, ponieważ jest nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również łatwo utrzymać go w czystości. Faktura materiałów, z których wykonane są siedziska jest gładka, więc środki czystości z łatwością usuwają wszystkie zabrudzenia. Do czyszczenia powierzchni stosować można praktycznie wszystkie dostępne na rynku detergenty.

Taborety warsztatowe – czemu warto?

Stanowią świetne rozwiązanie dla każdego warsztatu, zakładu lub fabryki. Podczas pracy komfort pracowników jest bardzo ważny i bezpośrednio przekłada się na ich wydajność oraz zadowolenie. Oferowane przez nas taborety posiadają siedzenie, które zapewnia wygodę nawet podczas długiego przebywania w pozycji siedzącej. Podnóżek pozwala wygodnie oprzeć stopy, co ułatwia przyjęcie wygodnej pozycji. Dzięki temu, ze siedzisko jest obrotowe, pracownik będzie mógł z łatwością odwrócić się, gdy będzie tego potrzebował.

Taboret obrotowy na kółkach czy na nóżkach?

Każdy produkowany przez taboret warsztatowy posiada funkcję pneumatycznej regulacji siedziska, więc bardzo łatwo jest dopasować jego wysokość do wymagań stanowiska pracy. Produkujemy modele, które osiągają różną wysokość minimalną i maksymalną. Dzięki temu mamy pewność, że klienci znajdą modele idealne do swoich miejsc pracy.

Można wybrać modele osadzone na zapobiegających przemieszczaniu się nóżkach. Dobrą opcją jest też taboret warsztatowy na kółkach. Kółka są wytrzymałe i pozwalają na płynny, cichy ruch. Zamontowany w wybranych wersjach podnóżek pomoże niższym osobom wygodnie oprzeć stopy. Lata doświadczenia i współpracy ze specjalistami pozwalają nam na pewność, że produkty, w które zaopatrujemy klientów spełnią nawet najwyższe wymagania.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Obrotowy taboret warsztatowy z płynnym zakresem regulacji 40-53cm. Siedzisko wykonane z lakierowanej sklejki w kolorze buku odporne jest na uszkodzenia mechaniczne, łatwe do utrzymania w czystości i nie chłonie wody. Jego kółka do powierzchni twardych nie niszczą powierzchni podłogi.

  239,85 zł
  239,85 zł W magazynie
  W magazynie
 • Obrotowy taboret warsztatowy z płynnym zakresem regulacji 40-53cm. Chromowane elementy są łatwe do utrzymania w czystości a siedzisko wykonane z lakierowanej sklejki odporne jest na uszkodzenia mechaniczne i nie chłonie wody. Kółka do powierzchni twardych nie niszczą powierzchni podłogi.

  282,90 zł
  282,90 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowy taboret obrotowy z podnóżkiem regulowanym. Podnośnik pneumatyczny pozwala na płynną regulację wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm. Taboret warsztatowy z siedziskiem wykonanym z lakierowanej sklejki, łatwy do utrzymania w czystości i odporny na uszkodzenia mechaniczne. 

  350,55 zł
  350,55 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wysoki warsztatowy taboret obrotowy z podnóżkiem. Regulacja siedziska w zakresie 56-69cm na podnośniku pneumatycznym. Chromowany podnóżek umieszczony na stałej wysokości od podłoża. Siedzisko wykonane z lakierowanej sklejki w kolorze buku odporne jest na uszkodzenia mechaniczne.

  362,85 zł
  362,85 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taboret warsztatowy obrotowy z podnóżkiem regulowanym. Płynna regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm na podnośniku pneumatycznym. Siedzisko wykonane z lakierowanej sklejki jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

  387,45 zł
  387,45 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów