tel. 531 690 548   tel. 609 480 527
e-mail: info@lenmet.pl

Taborety warsztatowe Jest 9 produktów.

Podczas kompletowania wyposażenia niektórych pomieszczeń, bardziej niż na walor wizualny, uwagę zwrócić należy na funkcjonalność i praktyczność. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy obrotowe taborety warsztatowe. Ich wykonane z lakierowanej sklejki lub drewna klejonego siedziska odporne są nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także skutecznie opierają się działaniu wilgoci oraz promieniowania UV. Taborety świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach warsztatowych i przemysłowych, ponieważ nie tylko są bardzo wytrzymałe, ale również łatwo utrzymać je w czystości, a do usuwania zabrudzeń z ich powierzchni stosować można praktycznie wszystkie dostępne na rynku detergenty. Wykorzystując pneumatyczną regulację siedziska, bardzo łatwo jest dopasować jego wysokość do wymagań stanowiska pracy. W zależności od potrzeb wybrać można modele osadzone na zapobiegających przemieszczaniu się taboretu nóżkach lub wytrzymałych kółkach. Zamontowany w wybranych wersjach podnóżek pomoże niższym osobom wygodnie oprzeć stopy.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Obrotowy taboret warsztatowy z płynnym zakresem regulacji 40-53cm. Siedzisko wykonane z lakierowanej sklejki w kolorze buku odporne jest na uszkodzenia mechaniczne, łatwe do utrzymania w czystości i nie chłonie wody. Jego kółka do powierzchni twardych nie niszczą powierzchni podłogi.

  141,45 zł
  141,45 zł W magazynie
  W magazynie
 • Obrotowy taboret warsztatowy z płynnym zakresem regulacji 40-53cm. Siedzisko wykonane z lakierowanego drewna klejonego odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe do utrzymania w czystości i nie chłonie wody. Jego kółka do powierzchni twardych nie niszczą powierzchni podłogi.

  141,45 zł
  141,45 zł W magazynie
  W magazynie
 • Obrotowy taboret warsztatowy z płynnym zakresem regulacji 40-53cm. Chromowane elementy są łatwe do utrzymania w czystości a siedzisko wykonane z lakierowanej sklejki odporne jest na uszkodzenia mechaniczne i nie chłonie wody. Kółka do powierzchni twardych nie niszczą powierzchni podłogi.

  190,65 zł
  190,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • Obrotowy taboret warsztatowy z płynnym zakresem regulacji 40-53cm. Chromowane elementy są łatwe do utrzymania w czystości a siedzisko wykonane z lakierowanego drewna klejonego odporne jest na uszkodzenia mechaniczne i nie chłonie wody. Kółka do powierzchni twardych nie niszczą powierzchni podłogi.

  190,65 zł
  190,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wysoki warsztatowy taboret obrotowy z podnóżkiem. Regulacja siedziska w zakresie 56-69cm na podnośniku pneumatycznym. Chromowany podnóżek umieszczony na stałej wysokości od podłoża. Siedzisko wykonane z lakierowanej sklejki w kolorze buku odporne jest na uszkodzenia mechaniczne.

  209,10 zł
  209,10 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowy taboret obrotowy z podnóżkiem stałym. Regulacja siedziska w zakresie 56-69cm podnośnikiem pneumatycznym. Umieszczony na stałej wysokości od podłoża chromowany podnóżek. Siedzisko wykonane z lakierowanego drewna klejonego nie chłonie wody i jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

  209,10 zł
  209,10 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowy taboret obrotowy z podnóżkiem regulowanym. Podnośnik pneumatyczny pozwala na płynną regulację wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm. Taboret warsztatowy z siedziskiem wykonanym z lakierowanej sklejki, łatwy do utrzymania w czystości i odporny na uszkodzenia mechaniczne. 

  233,70 zł
  233,70 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowy taboret obrotowy z podnóżkiem regulowanym. Zastosowany podnośnik pneumatyczny umożliwia płynnie regulować wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm. Taboret warsztatowy którego siedzisko wykonane jest z lakierowanego drewna klejonego, odporny na uszkodzenia mechaniczne i łatwy do utrzymania w czystości 

  233,70 zł
  233,70 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taboret warsztatowy obrotowy z podnóżkiem regulowanym. Płynna regulacja wysokości siedziska w zakresie 55-80 cm na podnośniku pneumatycznym. Siedzisko wykonane z lakierowanej sklejki jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

  270,60 zł
  270,60 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów