tel. 531 690 548   tel. 609 480 527
e-mail: info@lenmet.pl

Oferty specjalne W tej kategorii nie ma produktów.

Niepowtarzalne produkty, bestsellery, ale również ostatnie sztuki z najpopularniejszych kolekcji naszych mebli, znajdziesz w dobrej cenie na naszej stronie. Prowadzimy wyprzedaż krzeseł biurowych, które, w zależności od wybranego modelu, mają różne funkcje. Niektóre krzesła biurowe objęte promocją, posiadają regulowany podnóżek oraz podłokietniki - umożliwiające utrzymanie rąk w wygodnej pozycji.

W naszej ofercie promocyjnej znajdziecie również dostępne w różnych kolorach fotele biurowe, które zostały wykonane z materiału odpornego na zabrudzenia. Dzięki temu łatwo usunąć plamy powstałe w wyniku użytkowania siedziska.

Do wypełnienia foteli stosujemy miękką piankę zapobiegającą odkształceniom - z myślą o pracownikach, którzy cały dzień spędzają w pozycji siedzącej. W niektórych modelach foteli biurowych z wyprzedaży wprowadziliśmy mechanizm CPT – który dzięki zamieszczonej pod spodem dźwigni pozwala użytkownikom regulować ustawienie oparcia oraz siedziska.

Naszą wyprzedaż prowadzimy przez cały rok, a dostępny w jej ramach asortyment ciągle się zmienia, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony.