tel. 531 690 548   tel. 609 480 527
e-mail: info@lenmet.pl

Akcesoria i części do krzeseł foteli biurowych Jest 11 produktów.

Odpowiadamy na potrzeby klientów

Jesteśmy firmą, które sprzedaje różnego rodzaju akcesoria do krzeseł i foteli biurowych, a także do taboretów i hokerów. Nasze meble mogą służyć klientom przez długie lata. W razie jakichkolwiek awarii wystarczy wymienić odpowiedni element, a siedzenia będą jak nowe. Części do krzeseł i foteli biurowych pozwolą również dostosować produkt do własnych potrzeb.

Kółka dostosowane do powierzchni

W zależności od tego, na jakim podłożu krzesło obrotowe będzie używane, mamy do wyboru dwa rodzaje kółek. Pierwszym z nich są kółka przystosowane do powierzchni twardych, które sprawdzą się przy krzesłach laboratoryjnych lub warsztatowych używanych na płytkach ceramicznych, parkietach, a także glazurze. Natomiast w przypadku wykładzin i dywanów warto zdecydować się na kółko przystosowane do miękkiej nawierzchni. Kółka są częścią bardzo łatwą do zainstalowania - można je regularnie wymieniać w zależności od potrzeb.

Siłowniki, stopki antypoślizgowe i inne części do foteli i krzeseł biurowych

Innym bardzo przydatnym elementem jest siłownik pneumatyczny, czyli podnośnik, który pozwala na płynną regulację wysokości taboretu lub krzesła. Do krzeseł i foteli obrotowych polecamy mechanizm CPT regulujący nie tylko wysokość, ale też kąt odchylenia oparcia. Sprzedajemy też stopki antypoślizgowe do zamontowania na nogach. Dzięki nim całość nie tylko jest bardziej stabilna i bezpieczna, a krzesło może zyskać kilka centymetrów wysokości. Do wysokich siedzeń, np. hokerów i taboretów polecamy podnóżek - dzięki tej części istnieje możliwość dostosowania stanowiska do osób o różnym wzroście.

Nasz asortyment jest kompatybilny nie tylko z taboretami i krzesłami naszej produkcji. Udostępniamy dokładne dane techniczne, więc decydując się na zakup możesz mieć pewność, że część będzie pasowała do twoich mebli.

W każdym miejscu pracy kluczową rolę pełni odpowiednio dobrane wyposażenie, które wpływa nie tylko na płynność i jakość wykonywanych zadań, ale również na komfort każdego z pracowników. Z myślą o potrzebach i wymaganiach naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w której znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Znajdziesz u nas między innymi części do foteli biurowych oraz akcesoria do krzeseł różnego pochodzenia. Zachęcamy do dokonywania zakupów zarówno online, jak i w naszym lokalu stacjonarnym ulokowanym w Bydgoszczy.

Asortyment biurowy

Części do fotela obrotowego przyjmować mogą różne formy. Chcąc dostarczać naszym klientom wielu różnorodnych możliwości zadbaliśmy o szeroki wybór rozwiązań dostępnych w naszej ofercie. W taki właśnie sposób na nasze wirtualne półki sklepowe regularnie trafiają elementy, które wykazują kompatybilność z wieloma wariantami foteli biurowych. Akcesoria oraz części do krzeseł obrotowych to między innymi:

  • stopki antypoślizgowe,
  • kółka do powierzchni miękkich i twardych,
  • siłowniki pneumatyczne,
  • mechanizmy,
  • podnóżki,
  • podstawki.

Każdy z produktów biurowych wytworzony jest z wytrzymałego i trwałego materiału, który gwarantuje niezawodność. Gwarantujemy, że korzystając z przygotowanych przez nas akcesoriów będziesz cieszył się wygodnym krzesłem obrotowym na długie lata.

Akcesoria do każdego fotela

Wyróżnia nas przede wszystkim uniwersalność. Dostarczane przez nas akcesoria oraz części do foteli i krzeseł obrotowych dostosowane są do wszystkich popularnych w dzisiejszych czasach rozwiązań. Przygotowane przez nas kółka doskonale sprawdzają się na powierzchniach, do których są przeznaczone. Nie tworzą na nich wgnieceń czy innego rodzaju niechcianych uszkodzeń, których z pewnością chcielibyśmy uniknąć w biurze.

Przygotowaliśmy najwyższej klasy części do foteli biurowych oraz obrotowych. Dzięki praktycznym podnośnikom każdy użytkownik wygodnego siedziska może dostosować go do swoich indywidualnych preferencji czy wymagań. Akcesoria umożliwiają bardzo prostą i przede wszystkim błyskawiczną regulację krzesła do osobistych potrzeb.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 11 elementów